22.11.2023 18:48
Роздільнянська громада збагатилася новим оснащеним гінекологічним кабінетом завдяки співпраці з міжнародними партнерами
![655e31d02cdb5__У-Роздільнянській-багатопрофільній-лікарні-відкрито-гінекологічний-кабінет.png 655e31d02cdb5__У-Роздільнянській-багатопрофільній-лікарні-відкрито-гінекологічний-кабінет.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/145872/655e31d02cdb5__У-Роздільнянській-багатопрофільній-лікарні-відкрито-гінекологічний-кабінет.png)
У рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» Роздільнянську багатопрофільну лікарню було оснащено сучасним обладнанням для покращення жіночої медичної допомоги.
Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації Ольга Павлівна Давидова з великим задоволенням провела екскурсію гінекологічним кабінетом та висловила враження від нових можливостей, які відкрилися завдяки сучасному обладнанню. Вона готова надавати консультації мешканкам громади та району і запрошує всіх зацікавлених на жіночу консультацію.
Роздільнянська громада висловлює щиру вдячність міжнародним партнерам за їхній значний внесок у покращення медичної сфери. Співпраця з вами має велике значення для всіх жителів громади, сприяючи підвищенню рівня медичного обслуговування.
Програма реалізується в рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Привітання з Днем медичного працівника
26/07/2024
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, було відзначено кращих фахівців Одещини
27/06/2024
Новини медичної сфери
Усі новини