Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

Шовкалюк Валерій Олександрович

Роздільнянський міський голова


Електронна пошта: gorsovetrazd@ukr.net


Телефон: +380485332575


Вітаю вас, шановні мешканці та гості нашої громади, на офіційному сайті Роздільнянської міської територіальної громади!

Наш сайт – це ще один крок до налагодження діалогу між владою та громадою. Сподіваюся, що на цьому сайті ви знайдете для себе все, що допоможе у вирішенні нагальних питань, які стосуються життєдіяльності нашої громади та отримаєте необхідну інформацію.

Якщо у вас виникли питання – скористуйтесь кабінетом мешканця і залиште звернення. Воно обов'язково буде опрацьовано, і ви отримаєте на нього відповідь.

 

 


Біографічна довідка

Народився 04 лютого 1962 року в селі Тиманівка Тульчинського району Вінницької області.

Освіта вища. Закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. К. Д. Ушинського з відзнакою в 1983 році.

З 1983 по 1985 роки працював вчителем в Старостинській  восьмирічній школі. З серпня 1985 року до червня 1992 року – голова Старостинської сільської ради. У червні 1992 року обраний керівником секретаріату Роздільнянської районної ради. На цій посаді працював до липня 1994 року. З липня 1994 року до березня 1997 року – перший заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації. У березні 1997 року загальними зборами був обраний головою КСП ім. Фрунзе, після його реорганізації в 2005 році був призначений заступником директора ТОВ «Обрій МТС – Роздільна» У квітні 2006 року був обраний Старостинським сільським головою. Двічі: в 2010 та 2015 роках був обраний міським головою.

Був депутатом Старостинської сільської ради двох скликань, депутатом Роздільнянської районної ради трьох скликань.

Удостоєний Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги» (2018 р.). Нагороджений орденами: «Єдність і слава» (2018 р.), «За громадянську доблесть» (2020 р.)

Обраний втретє, вступив на посаду 10.12.2020 року (рішення сесії).

 


 

Міський голова є головною посадовою особою Роздільнянської міської територіальної громади.

Міський голова здійснює повноваження на підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  Міський голова в межах повноважень, визначених законодавством:

1. Забезпечує додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади, Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Роздільнянської районної державної адміністрації.

2. Організує роботу Роздільнянської міської ради Одеської області (надалі – Міська рада) та Виконавчого комітету Роздільнянської міської ради Одеської області (надалі – Виконавчий комітет) та виконавчих органів Роздільнянської міської ради Одеської області, підписує рішення Міської ради та рішення Виконавчого комітету; видає розпорядження у межах своїх повноважень.

3. Скликає сесії Міської ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій,  і головує на пленарних засіданнях Міської ради.

4. Очолює Виконавчий комітету, формує порядок денний засідань, і головує на засіданнях.

5. Підписує рішення Міської ради та Виконавчого комітету.

6. Міський голова спрямовує, координує та контролює діяльність секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та старост.

7. Міський голова контролює, координує та безпосередньо спрямовує діяльність всіх відділів апарату міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради та старост.

8. Призначає на посади та звільняє з посад працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету, начальників та заступників начальників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств, закладів, установ.

9. Представляє Роздільнянську міську територіальну громаду, Міську раду та Виконавчий комітет у відносинах з державними та іншими органами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, а також у міжнародних відносинах, вчиняє всі необхідні дії в інтересах Міської ради та Виконавчого комітету, у тому числі підписання та пред’явлення позовів, підписання та подання апеляційних та касаційних скарг, а також використання всіх прав, наданих позивачу, відповідачу та третім особам відповідно до процесуального законодавства України.

10. Укладає від імені Роздільнянської міської територіальної громади, Міської ради та Виконавчого комітету договори відповідно до чинного законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження Міській раді.

11. Забезпечує на території Роздільнянської міської територіальної громади дотримання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань, особисто розглядає звернення; веде особистий прийом громадян.

12. Звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів.

13. Звітує про свою роботу не рідше одного разу на рік перед Роздільнянської міської територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами, та ЗМІ.

14. Бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

15. Координує та контролює:

 • діяльність, пов’язану з додержанням державної таємниці та захистом інформації;

 • організацію взаємодії Міської ради, Виконавчого комітету з депутатами різних рівнів щодо розгляду актуальних питань життєзабезпечення Роздільнянської міської територіальної громади;

 • діяльність служби у справах дітей, роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх;

 • старостинські округи;

 • діяльність сектору комунікацій щодо висвітлення у засобах масової інформації та інформаційних інтернет-ресурсах діяльність Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, виконавчих органів міської ради та інформує населення про громадсько-політичне становище в Роздільнянській міській територіальній громаді, діяльність виконавчих органів міської ради та підпорядкованих раді комунальних установ, підприємств, організацій. Забезпечує дотримання своєчасності, відкритості та достовірності оприлюднення цих матеріалів.

 • забезпечує наповнення офіційного сайту та інтернет-ресурсів Роздільнянської міської ради;

 • питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міської ради.

16. Здійснює керівництво і координацію роботи:

 • юридичного відділу апарату Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету;

 • Служби у справах дітей Роздільнянської міської ради.

 • сектору комунікацій апарату Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету;

 • старост.

17. Позаштатні радники міського голови підпорядковані тільки Роздільнянському міському голові.

Також міському голові підпорядковується водій службового автомобіля міської ради Skoda Karoq, 2021 року випуску, держномер ВН7207РА.

18. Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.

19. Очолює:

 • комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради.


Громада у соцмережах: