Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

01/01/2024

Рішення міської ради від 21.12.2023 № 3609-VIII «Про затвердження Програми розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2026 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVII сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок фінансового управління Роздільнянської міської ради від 14 грудня 2023 року № 106, рішення Виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 19 грудня 2023 року № 436, висновок постійної комісії Роздільнянської міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної політики, висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, з метою належного зберігання документів та створення умов для громадян при користуванні документами, що зберігаються в архівних установах та використання інформації, що в них міститься, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2026 роки (далі – Програма) (додається).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в бюджеті Роздільнянської міської територіальної громади кошти на виконання Програми відповідно до затверджених заходів та Бюджетного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Роздільнянської міської ради з питань житлово – комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

21 грудня 2023 року
№3609-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення