Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

02/01/2024

Рішення міської ради від 21.12.2023 № 3637-VIIІ «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади приладів генерації електричної енергії (генераторів)»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVII сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади приладів генерації електричної енергії (генераторів)

 

В умовах воєнного стану в Україні, введеного указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженими в установленому порядку Верховною Радою України, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, та відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації від 30 жовтня 2023 року № 900/А-2023 «Про розподіл гуманітарної допомоги, отриманої від Благодійного фонду «ЮЕЙМ» та акту приймання-передачі від 01 листопада 2023 року, висновків та рекомендацій постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади рухоме майно, що надійшло відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації від 30 жовтня 2023 року № 900/А-2023 «Про розподіл гуманітарної допомоги, отриманої від Благодійного фонду «ЮЕЙМ» та акту приймання-передачі від 01 листопада 2023 року:

№ п/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

1

Генератор Denyo Isuzu, потужністю 36 кВт

шт

4

 

2. Надати дозвіл на передачу в оперативне управління:

  • двох приладів генерації електричної енергії (генератор), що зазначений у пункту 1 даного рішення,Єреміївському комунальному підприємству «Мрія», код ЄДРПОУ 32898083, що знаходиться за адресою: с. Бурдівка, Роздільнянський район;

  • одного приладу генерації електричної енергії (генератор), що зазначені у пункту 1 даного рішення, Комунальному підприємству «Роздільнянський міський водоканал», код ЄДРПОУ 37958340, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 81, м. Роздільна, Роздільнянський район;

  • одного приладу генерації електричної енергії (генератор), що зазначений у пункту 1 даного рішення, Комунальному підприємству «Виноградарське», код ЄДРПОУ 37958398, що знаходиться за адресою: вул. Зелена, буд. б/н, с. Виноградар, Роздільнянський район.

3. Виконавчому комітету Роздільнянської міської ради здійснити необхідні заходи щодо приймання-передачі зазначеного майна.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

21 грудня 2023 року
№3637-VIII

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення