Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

13/02/2024

Рішення виконавчого комітету від 23.01.2024 № 21 «Про затвердження Акту приймання-передачі аптечок та ноші евакуаційні медичні для облаштування пунктів незламності з балансу Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради на баланс комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал»»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Акту приймання-передачі аптечок та ноші евакуаційні медичні для облаштування пунктів незламності з балансу Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради на баланс комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал»

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», на виконання рішення Роздільнянської міської ради від 21 грудня 2023 року №3635-VІІІ «Про передачу аптечок та ноші евакуаційні медичні для облаштування найпростіших, протирадіаційних укриттів та пунктів незламності, за результатами роботи комісії, з метою оприбуткування матеріальних цінностей за даними бухгалтерського обліку та здійснення контролю за їх використанням, виконавчий комітет Роздільнянської міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Акт приймання-передачі аптечок та ноші евакуаційні медичні для облаштування пунктів незламності з балансу Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради (код ЄДРПОУ 44055064) на баланс комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал» (код ЄДРПОУ 37958340) (додається).

2. Директору комунальному підприємству «Роздільнянський міський водоканал» Станіславу ЗУБКОВУ здійснити заходи з прийняття на облік аптечок медичних та ноші згідно з актом.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради Юрія Теснікова.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

23 січня 2024 року
№21

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення