Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

20/03/2024

Рішення міської ради від 06.03.2024 № 3723-VIIІ «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2025 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІХ сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2025 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного утримання об’єктів міського благоустрою, створення захисту і відновлення, сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, забезпечення санітарного, епідеміологічного благополуччя населення та ефективного споживання енергоресурсів враховуючи рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 27 лютого 2024 року №113, висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва та постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни у додатки 1, 2, 3 Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 21 грудня 2023 року №3613-VIII, та викласти їх у новій редакції (додаються).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в міському бюджеті кошти на фінансування заходів, передбачених Програмою, зазначеною у п. 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

06 березня 2024 року
№3723-VIIІ

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення