Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

03/04/2024

Рішення міської ради від 11.02.2021 № 159-VIІІ «Про затвердження містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VI сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області

 

Розглянувши матеріали Генерального плану та плану зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області, який розроблений з метою забезпечення планомірного, економічно обґрунтованого й комплексного розвитку міста, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст. 16, 17, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол громадських слухань щодо Генерального плану та плану зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області, від 12.02.2019 року та звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування та плану зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території міста Роздільна Роздільнянської міської ради Одеської області» розроблений ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО «МЕГАПОЛІС».

2. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному вебсайті Роздільнянської міської ради та в газеті «ВПЕРЕД».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

11 лютого 2021 року
№159-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення