Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

02/05/2024

Проект рішення від 23.07.2024 «Про встановлення на території Роздільнянської міської територіальної громади ставок єдиного податку на 2025 рік для першої та другої груп платників податку фізичних осіб-підприємців»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__ сесія VIII скликання

 
ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про встановлення на території Роздільнянської міської територіальної громади ставок єдиного податку на 2025 рік для першої та другої груп платників податку фізичних осіб-підприємців

 

Відповідно до пп. 10.1.2 п. 10.1 ст. 10, ст.ст. 12, 293 Податкового кодексу України, ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розд. IV Положення про оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками в Роздільнянській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 05 червня 2018 року №1407-VII (в редакції рішення від 08 липня 2021 року №942-VIII), враховуючи висновки Постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити на території Роздільнянської міської територіальної громади ставки єдиного податку на 2025 рік для фізичних осіб-підприємців платників першої – другої груп, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1.1. для першої групи платників єдиного податку згідно додатку 1;

1.2. для другої групи платників єдиного податку згідно додатку 2.

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради у десятиденний строк з дня прийняття даного рішення, але не пізніше 25 липня 2024 року, надіслати до Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області копію даного рішення й інформацію щодо ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на 2025 рік відповідно до Порядку та форми надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року №1330.

3. Сектору комунікацій апарату Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету у п’ятиденний термін оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

4. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2025 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики.

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики

_____________ О.М. Панкратов  

Секретар міської ради

_____________

Т.М. Антонова-Левченко

 

Перший заступник міського голови

_____________ О.Л. Босюк  

Начальник Фінансового управління

_____________ К.С. Журавель  

Начальник юридичного відділу

_____________ О.О. Прибилов 28.03.2024

 


Підготовлено:
Начальник юридичного відділу Прибилов О.О.


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення