Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

03/05/2024

Проект рішення від 23.07.2024 «Про встановлення ставок туристичного збору на території Роздільнянської міської територіальної громади на 2025 рік»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__ сесія VIII скликання

 
ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про встановлення ставок туристичного збору на території Роздільнянської міської територіальної громади на 2025 рік

 

Відповідно до п. 10.3 ст. 10, ст.ст. 12, 268 Податкового кодексу України, ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п. 3.1, 3.2 Положення про туристичний збір в Роздільнянській міській територіальній громаді, що затверджений рішенням Роздільнянської міської ради від 30 червня 2011 року №262-VI (в редакції рішення від 08 липня 2021 року №944-VІII), керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи висновки Постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити наступні ставки туристичного збору на території Роздільнянської міської територіальної громади на 2025 рік:

1.1. 0,5 відсотка (піввідсотка) – для внутрішнього туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

1.2. 0,5 відсотків (піввідсотка) – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради у десятиденний строк з дня прийняття даного рішення, але не пізніше 25 липня 2024 року, надіслати до Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області копію даного рішення й інформацію щодо ставок та податкових пільг зі сплати туристичного збору на 2025 рік відповідно до Порядку та форми надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року №1330.

3. Сектору комунікацій апарату Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету у п’ятиденний термін оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

4. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2025 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики.

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики

_____________ О.М. Панкратов  

Секретар міської ради

_____________

Т.М. Антонова-Левченко

 

Перший заступник міського голови

_____________ О.Л. Босюк  

Начальник Фінансового управління

_____________ К.С. Журавель  

Начальник юридичного відділу

_____________ О.О. Прибилов 28.03.2024

 


Підготовлено:
Начальник юридичного відділу Прибилов О.О.


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення