Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

27/05/2024

Рішення міської ради від 08.07.2021 № 1063-VIІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корчаченко Віті Іванівні для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Горіхова, 60»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

X сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корчаченко Віті Іванівні для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Горіхова, 60

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Корчаченко Віти Іванівни від 02.06.2021 року №219-6 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:
 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0438 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства у власність за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Горіхова, 60, гр. Корчаченко Віті Іванівні, із земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у запасі та не надані у власність або користування громадян чи юридичних осіб на території Роздільнянського району Одеської області.

2. Зобов’язати гр. Корчаченко Віту Іванівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в землевпорядній організації та подати даний проект на затвердження в Роздільнянську міську раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

08 липня 2021 року
№1063-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення