Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

27/05/2024

Рішення міської ради від 08.07.2021 № 1064-VIІІ «Про розгляд заяви гр. Загоруй Світлани Іванівни щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Велізарове, вул. Полунична, біля будинку №15»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

X сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про розгляд заяви гр. Загоруй Світлани Іванівни щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Велізарове, вул. Полунична, біля будинку №15

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Загоруй Світлани Іванівни від 04.06.2021 року №55-17 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Роздільнянської міської ради Одеської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити гр. Загоруй Світлані Іванівні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1800 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства у власність за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Велізарове, вул. Полунична, біля будинку №15, у зв’язку з тим, що місце розташування зазначеної ділянки не відповідає вимогам чинного законодавства.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

08 липня 2021 року
№1064-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення