Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19/06/2024

Рішення міської ради від 12.06.2024 № 4043-VIІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бевзенку Івану Петровичу для будівництва індивідуального гаражу, на території Роздільнянської міської територіальної громади, м. Роздільна, вулиця Кірпи Георгія, 83Б, гараж №32»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLI сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бевзенку Івану Петровичу для будівництва індивідуального гаражу, на території Роздільнянської міської територіальної громади, м. Роздільна, вулиця Кірпи Георгія, 83Б, гараж №32

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу, розглянувши заяву гр. Бевзенка Івана Петровича від 25.04.2024 р. 174/6-04.2024 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га у власність гр. Бевзенку Івані Петровичу для будівництва індивідуального гаражу, на території Роздільнянської міської територіальної громади м. Роздільна, вулиця Кірпи Георгія, 83Б, гараж №32, із земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі та не надані у власність або користування громадян чи юридичних осіб на території Роздільнянської міської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області.

2. Зобов’язати гр. Бевзенка Івана Петровича замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в землевпорядній організації та подати даний проект на затвердження в Роздільнянську міську раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

12 червня 2024 року
№4043-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення