Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19/06/2024

Рішення міської ради від 12.02.0024 № 4044-VIІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 10 років ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій на території Роздільнянської міської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області, Бецилівський старостинський округ (за межами населених пунктів)»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLI сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 10 років ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій на території Роздільнянської міської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області, Бецилівський старостинський округ (за межами населених пунктів)

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 120, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, розглянувши лист ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» від 04.06.2024 року №189/15-06.2024 року, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій, на території Роздільнянської міської ради Одеської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій, на території Роздільнянської міської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області, Бецилівський старостинський округ (за межами населених пунктів), в оренду строком на 10 років ТОВ «Юкрейн Тауер Компані», із земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі та не надані у власність або користування громадян чи юридичних осіб.

2. Зобов’язати ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій в землевпорядній організації та подати даний проект на затвердження в Роздільнянську міську раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

12 червня 2024 року
№4044-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення