Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19/06/2024

Рішення міської ради від 12.06.2024 № 4045-VIІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 10 років гр. Виговській Наталі Борисівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вулиця Понятівська, 28Г»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLI сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 10 років гр. Виговській Наталі Борисівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вулиця Понятівська, 28Г

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 120, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Виговської Наталі Борисівни від 23.05.2024 року №425-13, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Роздільнянської міської ради Одеської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4900 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вулиця Понятівська, 28Г, в оренду строком на 10 років гр. Виговській Наталі Борисівні, із земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі та не надані у власність або користування громадян чи юридичних осіб.

2. Зобов’язати гр. Виговську Наталю Борисівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в землевпорядній організації та подати даний проект на затвердження в Роздільнянську міську раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

12 червня 2024 року
№4045-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення