Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19/06/2024

Рішення міської ради від 12.06.2024 № 4047-VIІІ «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій на території Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 27»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLI сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій на території Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 27

 

Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 120, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву ПрАТ «ВФ Україна» від 29.04.2024 року №1360, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій, на території Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Скасувати рішення Роздільнянської міської ради Одеської області №3471-VIІІ від 12 жовтня 2023 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 7 років ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 27, згідно поданого листа ПрАТ «ВФ Україна» від 29.04.2024 року за №1360.

2. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0070 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 27 ПрАТ «ВФ Україна» із земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі та не надані у власність або користування громадян чи юридичних осіб на території Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області.

3. Зобов’язати ПрАТ «ВФ Україна» замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій в землевпорядній організації та подати даний проект на затвердження в Роздільнянську міську раду.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

12 червня 2024 року
№4047-VIІІ

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення