Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

02/07/2024

Рішення виконавчого комітету від 28.06.2024 № 236 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, які надаються КП «Роздільнянський міський водоканал» по м. Роздільна»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

 

Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, які надаються КП «Роздільнянський міський водоканал» по м. Роздільна

 

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 (в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 р. №291), розглянувши структуру тарифів на централізоване водопостачання КП «Роздільнянський міський водоканал» на 2024 рік, з метою активізації населення щодо встановлення приладів обліку та недопущення втрат через не обліковане водокористування, виконавчий комітет Роздільнянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання, які надаються КП «Роздільнянський міський водоканал» по м. Роздільна в таких розмірах:

на послуги водопостачання (при наявності приладів обліку):

- 61,97 грн. за куб. м. з ПДВ

на послуги водопостачання (без приладів обліку):

- на 1 особу в місяць – 278,89 грн. з ПДВ

2. Ввести в дію встановлений тариф на послугу з централізованого водопостачання з 01 липня 2024 року.

3. Виконавцю комунальної послуги (КП «Роздільнянський міський водоканал»):

- вжити невідкладних заходів, спрямованих на скорочення собівартості надання послуг з водопостачання та водовідведення, енергозбереження, модернізацію виробництва та підвищення якості послуг, що надаються.

- інформувати споживачів про встановлення тарифів у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 22 лютого 2022 року №63 «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання, які надаються КП «Роздільнянський міський водоканал» по м. Роздільна»

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петровського М.В.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Валерій ШОВКАЛЮК

 

 

   
 

28 червня 2024 року
№236

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення