Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

09/07/2024

Рішення міської ради від 24.11.2021 № 2062-VIIІ «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Роздільнянської міської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIV сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Роздільнянської міської територіальної громади

 

На виконання частини 1 ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи втрату чинності наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку та з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Роздільнянської міської ради у новій редакції (додається).

  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Роздільнянської міської ради № 1073-VIII від 11 серпня 2021 року «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Роздільнянської міської територіальної громади».

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Роздільнянської міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

24 листопада 2021 року
№20
62-VIIІ

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення