Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

09/07/2024

Рішення міської ради від 24.11.2021 № 2050-VIIІ «Про затвердження акту приймання-передачі нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIV сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження акту приймання-передачі нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади

 

На виконання рішення Роздільнянської міської ради від 22 вересня 2021 року №1325-VIII «Про надання згоди на безоплатне приймання нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади», керуючись ч. 5 ст. 16, ст.ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити акт приймання-передачі нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади (додається).

2. Включити майно, зазначене в акті прийняття-передачі, до Переліку об’єктів та майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади.

3. Роздільнянському міському голові Шовкалюку В.О. здійснити заходи щодо державної реєстрації прав на нерухоме майно, зазначене в акті прийняття-передачі, за Роздільнянською міською територіальною громадою.

4. Надати згоду на передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади, зазначеного в акті прийняття-передачі, в оперативне управління Відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради (код ЄДРПОУ 44136462).

5. Виконавчому комітету Роздільнянської міської ради Одеської області здійснити заходи з передачі майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади, зазначеного в акті приймання-передачі, в оперативне управління Відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради (код ЄДРПОУ 44136462).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

24 листопада 2021 року
№2050-VIIІ

   

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення

Роздільнянської міської ради Одеської області

24 листопада 2021 року

№2050-VIII

 

 

 

 

 

 

 

АКТ

приймання-передачі нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади

 

Комісія з приймання-передачі нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади, створена рішенням Роздільнянської міської ради Одеської області від 22 вересня 2021 року №1325-VIII «про надання згоди на безоплатне приймання нерухомого майна – футбольного стадіону та роздягальні, що знаходиться по вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, територіальної громади села Калантаївка Роздільнянського району в комунальну власність Роздільнянської міської територіальної громади» у складі:

 

Голова комісії:

 

 

Заступник Роздільнянського міського голови з питань діяльності виконавчих органів

-

Крилов Сергій Миколайович

 

 

 

Заступник голови комісії:

 

 

Секретар Роздільнянської міської ради Одеської області VIII скликання

-

Антонова-Левченко Тетяна Михайлівна

 

 

 

Секретар комісії:

 

 

Заступник начальника Управління – начальник відділу комунального майна Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради

-

Наку Геннадій Федорович

 

 

 

 

Члени комісії:

 

 

Начальник бухгалтерського відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету головний бухгалтер Роздільнянської міської ради

-

Шпилька Світлана Василівна

 

 

 

Староста Калантаївського старастинського округу

-

Бєлоус Михайло Миколайович

 

 

 

 

 

 

здійснила передачу майна територіальної громади села Каланаївка Роздільнянського району до комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади наступного майна:

 

з/п

Перелік інвентарних об’єктів оборотних та необоротних матеріальних активів

Рахунок обліку

Інвентарний номер

Рік введення в експлуатацію

Первісна вартість, грн

Сума зносу

Примітка

 1.

Футбольний стадіон, який знаходиться за адресою: вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, Одеської області.

 

 

 

 

 

 

 2.

Роздягальня, який знаходиться за адресою: вул. Шевченко, б/н, с. Калантаївка Роздільнянського району, Одеської області.

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

 

Загальні відомості: Все вищезазначене нерухоме майна знаходиться в задовільному стані та придатне для подальшої експлуатації.

 

Голова комісії _______________________________ С.М.Крилов

(підпис, ініціали та прізвище)

Заступник голови комісії _______________________________ Т.М.Антонова

(підпис, ініціали та прізвище)

 

Члени комісії _______________________________ Г.Ф.Наку

(підпис, ініціали та прізвище)

_______________________________ С.В.Шпилька

(підпис, ініціали та прізвище)

_________________________________ М.М.Бєлоус

(підпис, ініціали та прізвище)

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення