Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

02/03/2023

Рішення міської ради від 23.02.2023 № 2933-VIII «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств «Роздільнянський міський водоканал», «Виноградарське», «Роздільнатеплокомуненерго» та Єреміївського комунального підприємства «Мрія» на 2023 рік»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVІ сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств «Роздільнянський міський водоканал», «Виноградарське», «Роздільнатеплокомуненерго» та Єреміївського комунального підприємства «Мрія» на 2023 рік

 

Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26, ч. 2 ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 21 ч. 1 ст. 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року «Про затвердження переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес», враховуючи листи КП «Виноградарське» №33 від 14.02.2023р., лист КП «Роздільнянський міський водоканал» №44 від 14.02.2023р., лист Єреміївського КП «Мрія» №14 від 14.02.2023р., з метою забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств та забезпечення їх безперебійного функціонування відповідно до статутної діяльності в умовах воєнного стану, своєчасної виплати заробітної плати працівникам та нарахувань на неї, запобігання ризиків виникнення неплатоспроможності комунальних підприємств «Роздільнянський міський водоканал», «Виноградарське», «Роздільнатеплокомуненерго» та Єреміївського комунального підприємства «Мрія», враховуючи рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від «____» лютого 2023 року № ________ та враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва та комісії з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики Роздільнянська міська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунальних підприємств «Роздільнянський міський водоканал», «Виноградарське», «Роздільнатеплокомуненерго» та Єреміївського комунального підприємства «Мрія» на 2023 рік (додається).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в бюджеті Роздільнянської міської територіальної громади кошти на виконання програми, зазначеної у п. 1 даного рішення, відповідно до затверджених заходів та Бюджетного кодексу України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

23 лютого 2023 року
№2933-VIIІ 

   

Прикріплені файли: