Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

06/06/2023

Рішення міської ради від 31.05.2023 № 3129-VIII «Про передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради

 

Розглянувши клопотання Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради від 02 травня 2023 року №206, керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 137 Господарського кодексу України, статтями 316, 327 Цивільного кодексу України та з метою підвищення ефективності та раціонального використання майна, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати наступне майно комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради:

- будівля колишнього ФАПу, що знаходиться за адресою: вул. Садова, 124, село Вакулівка, Роздільнянського району Одеської області.

2. Виконавчому комітету Роздільнянської міської ради здійснити необхідні заходи щодо передачі майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади, зазначеного в пункті 1 даного рішення, в оперативне управління Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

31 травня 2023 року
№3129-VIIІ 

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення