Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

09/08/2023

Рішення міської ради від 24.12.2020 № 46-VIII «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2021 рік»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

III сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2021 рік

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 1 частини 1 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 «Про затвердження порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», з метою належного утримання об’єктів міського благоустрою, створення захисту і відновлення, сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, забезпечення санітарного, епідеміологічного благополуччя населення та ефективного споживання енергоресурсів Роздільнянської міської територіальної громади, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2021 рік (додається).

  2. Передбачити в міському бюджеті кошти на фінансування заходів, передбачених Програмою, яка зазначена в п. 1 даного рішення.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії та секретаря міської ради.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

24 грудня 2020 року
№46-VIII

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення