Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

10/08/2023

Рішення міської ради від 24.12.2020 № 52-VIII «Про умови оплати праці Роздільнянського міського голови Шовкалюка В.О.»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІІ сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про умови оплати праці Роздільнянського міського голови Шовкалюка В.О.

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), Положення про преміювання працівників Роздільнянської міської ради, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити з 01 січня 2021 року Шовкалюку Валерію Олександровичу, Роздільнянському міському голові, надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

  2. Здійснювати щомісячно протягом 2021 року преміювання Шовкалюка Валерія Олександровича, Роздільнянського міського голови, відповідно до його особистого вкладу в загальні результати роботи, а також преміювання до державних свят та визначних дат в життєдіяльності міста в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, за вислугу років та надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи. Преміювання до професійного свята – Дня місцевого самоврядування здійснювати в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати за рахунок економії фонду оплати праці.

  3. Надати Шовкалюку Валерію Олександровичу, Роздільнянському міському голові, протягом 2021 року допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та головного бухгалтера міської ради.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

24 грудня 2020 року
№52-VIII

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення