Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

20/08/2023

Рішення міської ради від 27.07.2023 № 3261-VIII «Про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки»»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХI позачергова сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки»

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з дотриманням вимог ст. 91 Бюджетного кодексу України, з метою приведення Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади у відповідність до бюджетних асигнувань місцевого бюджету на 2022-2023 роки, належного утримання об’єктів міського благоустрою, створення захисту і відновлення, сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, забезпечення санітарного, епідеміологічного благополуччя населення та ефективного споживання енергоресурсів враховуючи рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 24 липня 2023 року №227, висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни у додатки 1, 2, 3 Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 16 грудня 2021 року №2224-VІІІ, виклавши їх у новій редакції (додаються).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в міському бюджеті кошти на фінансування заходів, передбачених Програмою, зазначеною у п. 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Валерій ШОВКАЛЮК
 

 

   
 

27 липня 2023 року
№3261-VIIІ 

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення