Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

29/08/2023

Рішення міської ради від 08.04.2021 № 426-VIII «Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Роздільнянській територіальній громаді на 2021-2023 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII cесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Роздільнянській територіальній громаді на 2021-2023 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення розвитку культури, мистецтва та збереження об’єктів культурної спадщини в Роздільнянській міській територіальній громаді, враховуючи висновок Фінансового управління Роздільнянської міської ради, рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 30 березня 2021 року №120 «Про погодження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Роздільнянській територіальній громаді на 2021-2023 роки, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту, постійної комісії з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Роздільнянській територіальній громаді на 2021-2023 роки (додається).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в бюджеті Роздільнянської міської територіальної громади кошти на виконання Програми відповідно до затверджених заходів та Бюджетного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

8 квітня 2021 року
№426-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення