Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

30/08/2023

Рішення міської ради від 23.08.2023 № 3276-VIII «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXII сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади у відповідність до бюджетних асигнувань місцевого бюджету на 2022-2023 роки, належного утримання об’єктів міського благоустрою, створення захисту і відновлення, сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, забезпечення санітарного, епідеміологічного благополуччя населення та ефективного споживання енергоресурсів враховуючи рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 22 серпня 2023 року №247, висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни у додатки 1, 2, 3 Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 16 грудня 2021 року №2224-VІІІ, та виклавши їх у новій редакції (додаються).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в міському бюджеті кошти на фінансування заходів, передбачених Програмою, зазначеною у п. 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

23 серпня 2023 року
№3276-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення