Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16/10/2023

Рішення міської ради від 08.04.2021 № 433-VIII «Про внесення зміни до міської соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2021 рік»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення зміни до міської соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2021 рік

 

З метою поліпшення ситуації у сфері соціального захисту населення Роздільнянської міської територіальної громади, відповідно до ч. 4 ст. 2 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ч. 3 ст. 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», п. 22 ч. 1 ст. 26, пп. 1 п. «а» ч. 1 ст. 27, пп. 1 п. «а» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про охорону дитинства», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань бюджету, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести до міської соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2021 рік, затвердженої рішенням Роздільнянської міської ради від 24.12.2020 року № 48-VIII, такі зміни та доповнення:

- розділ ІV Програми доповнити ще одним пунктом, а саме:

«п. 4.1.6. Вшанування учасників пам'ятних дат»;

- пункт 5.2 розділу V Програми викласти в новій редакції (додається);

- паспорт міської соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2021 рік викласти в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

В.О.Шовкалюк

 

 

   
 

8 квітня 2021 року
№433-VIII

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення