Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16/10/2023

Рішення міської ради від 08.04.2021 № 449-VIII «Про надання згоди на безоплатне прийняття транспортних засобів (шкільних автобусів) до комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 сесія VIІI скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття транспортних засобів (шкільних автобусів) до комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади

 

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 3, 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пп. «е» п. 2, пп. «д» п. 4 Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482, Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 р. № 1371), враховуючи розпорядження Роздільнянської районної державної адміністрації від 15 березня 2021 року № 69/А-2021 «Про надання дозволу відділу освіти, культури, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації на передачу шкільних автобусів», наказ Відділу освіти, культури, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації від 22 березня 2021 року № 03-ОД «Про передачу шкільних автобусів», й висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на безоплатне прийняття транспортних засобів (шкільних автобусів), що зазначені у Додатку № 1, від Відділу освіти, культури, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації до комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади.

2. Створити комісію з приймання-передачі транспортних засобів (шкільних автобусів) (надалі – Комісія) (додається).

3. Комісії скласти відповідні акти та подати їх на затвердження Роздільнянській міській раді.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Роздільнянської міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

В.О.Шовкалюк

 

 

   
 

8 квітня 2021 року
№449-VIII

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення