Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16/10/2023

Рішення міської ради від 08.04.2021 № 448-VIII «Про передачу іншого індивідуально визначеного майна з комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади до комунальної власності Дачненської сільської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про передачу іншого індивідуально визначеного майна з комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади до комунальної власності Дачненської сільської територіальної громади

 

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482, враховуючи рішення Дачненської сільської ради Біляївського району Одеської області від 18 березня 2021 року №94-VIII «Про надання згоди на прийняття іншого індивідуально визначеного майна у комунальну власність» та висновки постійної комісії міської ради з питань з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати з комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади до комунальної власності Дачненської сільської територіальної громади інше індивідуально визначене майно відповідно до переліку (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

В.О.Шовкалюк

 

 

   
 

8 квітня 2021 року
№448-VIII

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення