Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16/10/2023

Рішення міської ради від 08.04.2021 № 436-VIII «Про надання додаткової пільги та звільнення від батьківської плати дітей у дошкільних навчальних закладах Роздільнянської міської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 сесія VIIІ скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання додаткової пільги та звільнення від батьківської плати дітей у дошкільних навчальних закладах Роздільнянської міської територіальної громади

 

Відповідно до статей 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» від 21.11.2002 № 667, на підставі листа в.о. голови ГО «Ветерани АТО Роздільнянщини» від 03.03.2021 року № 1 (вх.612 від 12.03.2021 р.), з метою надання додаткових соціальних гарантій ветеранам війни – учасникам бойових дій, враховуючи висновки постійних комісій з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту та з питань бюджету, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Звільнити від сплати за харчування у дошкільних навчальних закладах Роздільнянської міської територіальної громади дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.

2. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на Відділ освіти Роздільнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

В.О.Шовкалюк

 

 

   
 

8 квітня 2021 року
№436-VIII

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення