Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

25/10/2023

Рішення міської ради від 22.04.2021 № 697-VIII «Про внесення змін Програми розвитку фізичної культури і спорту в Роздільнянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8 сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін Програми розвитку фізичної культури і спорту в Роздільнянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою сприяння розвитку фізичної культури і спорту в Роздільнянській міській територіальній громаді, враховуючи висновок фінансового управління Роздільнянської міської ради, рішення виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 16 квітня 2021 року № 141 «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Роздільнянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту, з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Роздільнянській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки, а саме: додаток 1 до рішення, та додатки 1, 2, 3, 4 до Програми викласти в новій редакції (додаються).

  2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в бюджеті Роздільнянської міської територіальної громади кошти на виконання програми відповідно до внесених змін до затверджених заходів та Бюджетного кодексу України.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

22 квітня 2021 року
№697-VIII

   

Прикріплені файли: