Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

25/10/2023

Рішення міської ради від 22.04.2021 № 706-VIII «Про внесення змін до Положення про Відділ соціальної політики Роздільнянської міської ради»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8 сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Положення про Відділ соціальної політики Роздільнянської міської ради

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення у відповідність Положення про Відділ соціальної політики Роздільнянської міської ради до структури та загальної чисельності апарату Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету й виконавчих органів міської ради, враховуючи висновки постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку та з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Положення про Відділ соціальної політики Роздільнянської міської ради, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 24 листопада 2020 року № 2906-VII, виклавши його в новій редакції (додається).

2. Начальнику Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Єлізаровій Н.А. здійснити державну реєстрацію зазначеного у п. 1 даного рішення Положення в новій редакції.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

22 квітня 2021 року
№706-VIII

   

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення