Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

28/11/2023

Рішення міської ради від 21.11.2023 № 3485-VIII «Про внесення змін до Положення про старостинські округи Роздільнянської міської територіальної громади»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Положення про старостинські округи Роздільнянської міської територіальної громади

 

Відповідно до п. 61 ч. 1 ст. 26, ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі п. 1.2. Положення про старостинські округи Роздільнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 11 лютого 2021 року № 402-VIII, з метою приведення у відповідність Положення про старостинські округи Роздільнянської міської територіальної громади до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14 липня 2021 року № 1638-ІХ, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності,  законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни до Положення про старостинські округи Роздільнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 11 лютого 2021 року № 402-VIII, а саме:

1.1. пункт 2.1. розділу ІІ «Статус старостинського округу» викласти у наступній редакції:

«2.1. Старостинський округ – частина території Роздільнянської міської територіальної громади, утвореної відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 720-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області», на якій розташовані один або декілька населених пунктів, крім адміністративного центру територіальної громади, визначена міською радою з метою забезпечення представництва інтересів жителів такого населеного пункту (населених пунктів) старостою, на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів.

2.1.1. При утворенні старостинських округів враховуються історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток таких старостинських округів та відповідної територіальної громади».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

21 листопада 2023 року
№3485-VIII