Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

05/12/2023

Рішення міської ради від 21.11.2023 № 3512-VIII «Про внесення змін та доповнень до рішення Роздільнянської міської ради від 12 жовтня 2023 року №3374-VIII «Про надання на 2023-2024 навчальний рік пільг по батьківській платі за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та структурних підрозділах «дошкільне відділення» закладів загальної середньої освіти Роздільнянської міської територіальної громади»»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про внесення змін та доповнень до рішення Роздільнянської міської ради від 12 жовтня 2023 року №3374-VIII «Про надання на 2023-2024 навчальний рік пільг по батьківській платі за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та структурних підрозділах «дошкільне відділення» закладів загальної середньої освіти Роздільнянської міської територіальної громади»

 

Відповідно до частини 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 56 Закону України «Про освіту», ч. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», п.п. 2.2., 2.3, 2.6 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, на підставі клопотань директорів  закладів освіти Роздільнянської міської територіальної громади, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки  культури та спорту, Роздільнянська  міська рада


ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Списку дітей пільгових категорій, батькам або особам, що їх замінюють, на 2023-2024 навчальний рік, по батьківській платі за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та структурних підрозділах «дошкільне відділення» закладів загальної середньої освіти Роздільнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 12 жовтня 2023 року №3374-VIII, а саме:

- абзац 5 пункт V «Комунальний заклад «Новоукраїнський ліцей Роздільнянської міської ради Одеської області» (структурний підрозділ «дошкільне відділення») викласти у наступній редакції: «__________________________ -100%- дитина з особливими освітніми потребами».

2. Внести доповнення до Списку дітей пільгових категорій, батькам або особам, що їх замінюють, на 2023-2024 навчальний рік, по батьківській платі за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та структурних підрозділах «дошкільне відділення» закладів загальної середньої освіти Роздільнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Роздільнянської міської ради від 12 жовтня 2023 року № 3374-VIII, а саме:

2.1. доповнити п. І «Комунальний заклад «Роздільнянський заклад дошкільної освіти «Оленка» Роздільнянської міської ради» новими абзацами наступного змісту:

    • ______________________________ - 100%- дитина з малозабезпеченої родини;
    • ______________________________ - 50%- дитина з багатодітної родини.

2.2. доповнити п. ІІ «Комунальний заклад «Роздільнянський заклад дошкільної освіти «Веселка» Роздільнянської міської ради» новими абзацами наступного змісту:

    • ______________________________ - 100% - дитина внутрішньо переміщена. 
    • ______________________________ - 50%- багатодітна родина;
    • ______________________________ - 50%- багатодітна родина.
2.3. доповнити п. IV «Комунальний заклад «Слобідський ліцей Роздільнянської міської ради Одеської області» (структурний підрозділ «дошкільне відділення») новими абзацами наступного змісту:
    • ______________________________ - 50%- багатодітна родина;
    • ______________________________ - 50%- багатодітна родина;
2.4. доповнити п. V «Комунальний заклад «Новоукраїнський  ліцей Роздільнянської міської ради Одеської області» (структурний підрозділ «дошкільне відділення») новим абзацем наступного змісту:

     • ______________________________ - 50%-багатодітна родина.

3. Фінансовому управлінню передбачити кошти в бюджеті на оплату харчування пільгових категорій дітей, зазначених в п.п. 1, 2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки  культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

21 листопада 2023 року
№3512-VIII

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення