Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

10/12/2023

Рішення міської ради від 08.07.2021 № 947-VIII «Про затвердження Програми відшкодування витрат за послуги зв'язку окремим пільговим категоріям громадян Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Х сесія VІII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми відшкодування витрат за послуги зв'язку окремим пільговим категоріям громадян Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

 

Керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я , освіти, підтримки культури та спорту та постійної комісії з питань бюджету, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму відшкодування витрат за послуги зв'язку окремим пільговим категоріям громадян Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі – Програма) (додається).

  2. Затвердити Порядок відшкодування витрат за послуги зв'язку окремим пільговим категоріям громадян Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (додається).

  3. Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради забезпечити організоване виконання заходів Програми.

  4. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Роздільнянської міської територіальної громади на відповідний рік та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

8 липня 2021 року
№947-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення