26.03.2024 15:42
Запрошуємо зустріти Героя «на щиті»
![6602d1202b926__Загиблі-(16).png 6602d1202b926__Загиблі-(16).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/208131/6602d1202b926__Загиблі-(16).png)
Герої не вмирають – у вічність птахом відлітають…
⠀
Спільноту окутує хвиля скорботи, чергова трагічна звістка зворушила Роздільнянську громаду. Відійшов у вічність Григор’єв Олексій Сергійович, 1980 року народження, гранатометник 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти, який отримав поранення не сумісне з життям в районі села Кринки, що на Херсонщині.
⠀
Запрошуємо всіх небайдужих мешканців громади зібратись разом, щоб віддати належну шану військовому, який поклав за нас життя. Зустрічатимемо Героя 28 березня 2024 року об 11:00, утворивши живий коридор біля стели у місті Роздільна. О 12:00 годині відбудеться церемонія прощання та спільної молитви на площі перед Роздільнянським палацом культури. Поховання відбудеться у місті Роздільна на Успенському кладовищі.⠀
⠀
Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою пам’яттю Олексія. Нехай його відвага на полі бою, сила духу, вірність Батьківщині та безмежна жертовність назавжди залишаються в наших спогадах.
⠀
Колектив Роздільнянської міської ради та її виконавчий комітет, депутатський корпус висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам з приводу передчасної загибелі військовослужбовця – Олексія Григор’єва.
⠀
Слава Герою України!
Світла та вічна пам'ять!
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Нова послуга «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»
10/07/2024
Свято здоров'я у Роздільнянській громаді
25/06/2024
Вишкіл 29 червня у місті Роздільна
Усі повідомлення