15.04.2024 09:40
Запрошуємо зустріти Героя «на щиті»
![661ccc99bd26c__Загиблі-(17).png 661ccc99bd26c__Загиблі-(17).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/217408/661ccc99bd26c__Загиблі-(17).png)
Клята війна забирає кращих
⠀
І знову біль та скорбота в нашій громаді. Сповіщаємо про ще одну важку втрату – уже не з нами наш земляк-прикордонник Олександр Кіліянчук, 1987 року народження.
⠀
Він, як і багато інших, віддав своє життя за мрію про перемогу та свободу нашої рідної України.
⠀
Його загибель — це не лише втрата для його рідних і близьких, це втрата для кожного з нас, для кожного, хто знав цього великодушного бійця.
⠀
Запрошуємо всіх, приєднатися до нас 17 квітня 2024 року, о 13:00 годині, зустріти героя «На Щиті» біля стели по вулиці Європейській, щоб разом вшанувати пам'ять, о 13:30 відбудеться церемонія прощання та спільної молитви на площі перед Роздільнянським палацом культури. Поховання відбудеться в місті Роздільна на кладовищі по вулиці Успенській.
⠀
Олександр залишиться в наших споминах яскравим прикладом сміливості, відданості та мужності. Нехай він спочиває в мирі, а наші молитви й милосердя сповна супроводжують його рідних у цей важкий час. Щирі співчуття!
⠀
Слава Герою України, нехай пам'ять живе вічно.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Нова послуга «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»
10/07/2024
Свято здоров'я у Роздільнянській громаді
25/06/2024
Вишкіл 29 червня у місті Роздільна
Усі повідомлення