21.04.2024 11:01
Повідомлення про загибель військового
![662626472697a__photo_2024-04-21_10-22-20.jpg 662626472697a__photo_2024-04-21_10-22-20.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220947/662626472697a__photo_2024-04-21_10-22-20.jpg)
Навіки в пам’яті…
⠀
Вкотре жорстока війна нагадує про себе, занурюючи Роздільнянську громаду у пітьму та жалобу.
⠀
Невимовний біль та туга від чергової болючої вістки про загибель військового – Олександра Олександровича Козіка, 1982 року народження, старший солдат, стрілець – помічник гранатометника 2 стрілецького відділення, який мужньо виконував військовий обов’язок боронячи Україну її свободу та незалежність, загинув 18 квітня 2024 року в районі населеного пункту Первомайське, Покровського району, Донецької області.
⠀
Запрошуємо всіх небайдужих мешканців громади зібратись разом 23 квітня 2024 року, об 11:00 годині, зустріти героя «На Щиті» у Роздільній біля стели по вулиці Європейській, щоб разом вшанувати пам'ять військового, який поклав за нас життя.
⠀
О 12:00 годині відбудеться церемонія прощання та спільної молитви на площі перед Роздільнянським палацом культури. Поховання відбудеться у місті Роздільна на Успенському кладовищі.
⠀
Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героя. Співчуваємо рідним та близьким у цій безодні скорботи і вклоняємось перед величчю Героя, який приєднався до небесного війська.
Пам'ять про Олександра буде жити вічно в історії громади та у наших серцях.
⠀
Слава Герою!
Світла та вічна пам'ять!
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Нова послуга «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»
10/07/2024
Свято здоров'я у Роздільнянській громаді
25/06/2024
Вишкіл 29 червня у місті Роздільна
Усі повідомлення