06.02.2024 15:36
Новини щодо унормування назв об'єктів топоніміки
![65c236311e462__photo_2024-02-06_10-11-36.jpg 65c236311e462__photo_2024-02-06_10-11-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/186604/65c236311e462__photo_2024-02-06_10-11-36.jpg)
На засіданні робочої групи з унормування окремих назв об'єктів топоніміки на території Роздільнянської територіальної громади під головуванням секретаря міської ради Тетяни Антонової-Левченко, яке відбулося 6 лютого 2024 року, обговорено результати першого етапу – інтернет-голосування.
Було вирішено перейти до наступного другого етапу – виїзних консультацій з громадськістю для детального обговорення.
Це означає, що плануються виїзди до окремих населених пунктів громади згідно затвердженого графіку для проведення зустрічей з місцевими мешканцями, з метою вивчення їхньої думки та пропозицій щодо унормування назв об'єктів топоніміки.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-02-06_10-08-24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/186605/photo_2024-02-06_10-08-24.jpg)
![photo_2024-02-06_10-08-26.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/186606/photo_2024-02-06_10-08-26.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини