12.02.2024 21:50
Нарада щодо організації управління комунальним майном
![65ca76c5b47db__photo_2024-02-12_09-56-46.jpg 65ca76c5b47db__photo_2024-02-12_09-56-46.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/188995/65ca76c5b47db__photo_2024-02-12_09-56-46.jpg)
12 лютого 2024 року під керівництвом міського голови Валерія Шовкалюка в присутності секретаря міської ради, профільних заступників міського голови, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Роздільнянської міської ради відбулося засідання щодо організації управління комунальним майном Роздільнянської територіальної громади.
⠀
Проведена нарада була спрямована на ретельний аналіз поточного стану та визначення стратегічних кроків у цій сфері. Під час засідання учасники обговорили питання ефективного використання комунальних ресурсів, впровадження сучасних підходів до управління та вирішення актуальних проблем.
⠀
У результаті обговорення було прийнято рішення щодо впровадження конкретних заходів з удосконалення управління комунальним майном з метою підвищення ефективності та задоволення потреб громади.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
23/07/2024
До уваги мешканців міста Роздільна!
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини