21.02.2024 01:11
Зустріч з мешканцями села Кошари щодо функціонування найпростіших укриттів для учасників навчально-виховного процесу
![65d532097f2ef__photo_27_2024-02-20_14-51-14.jpg 65d532097f2ef__photo_27_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/194377/65d532097f2ef__photo_27_2024-02-20_14-51-14.jpg)
На робочій зустрічі керівництва громади, представників Роздільнянського РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області та місцевих мешканців села Кошари, яка відбулася 20 лютого 2024 року, було детально обговорено плани і стратегії забезпечення безпеки дошкільного навчального закладу села Кошари «Сонечко» та комунального закладу «Кошарський ліцей Роздільнянської міської ради Одеської області».
У рамках зустрічі було розглянуто поточний стан запропонованих споруд під найпростіші укриття та безпекових заходів в дошкільному закладі й освітньому закладі, виявлено можливі ризики та недоліки, а також визначено необхідність у вдосконаленні системи захисту. Під час обговорення також враховувалися місцеві особливості та потенційні загрози, які можуть виникнути в разі надзвичайних ситуацій.
Обговорювалися можливість фінансування та підтримки таких заходів, а також використання місцевих ресурсів громади.
Зустріч сприяла обміну ідеями, досвідом та кращими практиками з метою забезпечення максимальної безпеки та захисту всіх учасників навчально-виховного процесу в разі надзвичайних обставин.
Громада у соцмережах:
![photo_14_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214576/photo_14_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_18_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214577/photo_18_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_20_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214578/photo_20_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_23_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214579/photo_23_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_26_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214580/photo_26_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_37_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214581/photo_37_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_40_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214582/photo_40_2024-02-20_14-51-14.jpg)
![photo_5_2024-02-20_14-51-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/214583/photo_5_2024-02-20_14-51-14.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини