05.03.2024 09:58
Розв’язана росією війна продовжує нести біль, горе та втрати
![65e6d1f013260__430011965_723701819946188_2798075502045830533_n.jpg 65e6d1f013260__430011965_723701819946188_2798075502045830533_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199683/65e6d1f013260__430011965_723701819946188_2798075502045830533_n.jpg)
Вчора, 4 березня 2024 року, Роздільнянська громада провела в останню путь молодого чоловіка, Героя, який мужньо боронив нашу державу – Романа Печенюка. Земляки встеляли дорогу живими квітами, віддаючи шану хороброму воїну. Загинув мужній воїн 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Житлівка Сєвєродонецького району, що на Луганщині.
Церемонія прощання відбулася у Роздільній, біля палацу культури, з усіма військовими почестями. Сум та сльози не сходили з облич рідних, друзів, побратимів та жителів, які прийшли віддати шану Герою. Поховали військовослужбовця в селі Велізарове.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та схиляємо свої голови в пошані перед пам’яттю бійця! Вічна пам'ять Роману Печенюку. Ім'я Героя назавжди вписано в історію України, яку він захищав ціною власного життя. Покійся з миром, сину України!
Більше фото на фейсбук-сторінці громади.
Громада у соцмережах:
![409089374_723702679946102_8492061860476059414_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199684/409089374_723702679946102_8492061860476059414_n.jpg)
![409093838_723702829946087_6986130811014284126_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199685/409093838_723702829946087_6986130811014284126_n.jpg)
![429757713_723702393279464_3290274254523294593_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199686/429757713_723702393279464_3290274254523294593_n.jpg)
![429783426_723701446612892_5406276182536857661_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199687/429783426_723701446612892_5406276182536857661_n.jpg)
![429790151_723703386612698_6482174983083929097_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199688/429790151_723703386612698_6482174983083929097_n.jpg)
![429795394_723702643279439_8200225211587823882_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199689/429795394_723702643279439_8200225211587823882_n.jpg)
![430011638_723700019946368_1160589297787009456_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199690/430011638_723700019946368_1160589297787009456_n.jpg)
![430075743_723700203279683_6752163385402626504_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199691/430075743_723700203279683_6752163385402626504_n.jpg)
![430086829_723702903279413_1892259564234152134_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199692/430086829_723702903279413_1892259564234152134_n.jpg)
![430122987_723701403279563_4806148571995320008_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/199693/430122987_723701403279563_4806148571995320008_n.jpg)