19.03.2024 18:36
Тренінг від Червоного Хреста України
![65fa062f2e085__432084302_736172895270664_4831663226864720352_n.jpg 65fa062f2e085__432084302_736172895270664_4831663226864720352_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205175/65fa062f2e085__432084302_736172895270664_4831663226864720352_n.jpg)
Сьогодні, 19 березня 2024 року, представники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели тренінг з надання першої допомоги.
Участь у навчанні взяли рятувальники 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Роздільна та команда дружин юних пожежних-рятувальників Роздільнянського міського ліцею #1.
По завершенню представники пожежно-рятувальної частини та юні рятувальники отримали сертифікати та подякували інструкторам Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за цікавий та пізнавальний тренінг.
Роздільнянське РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області
Громада у соцмережах:
![432058012_736173251937295_5440165974814984500_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205194/432058012_736173251937295_5440165974814984500_n.jpg)
![432071534_736172991937321_1025323756550903588_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205195/432071534_736172991937321_1025323756550903588_n.jpg)
![432095336_736173395270614_1609523507297620558_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205196/432095336_736173395270614_1609523507297620558_n.jpg)
![432101706_736173538603933_623848844556457633_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205197/432101706_736173538603933_623848844556457633_n.jpg)
![432104816_736173651937255_5497543673646121414_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205198/432104816_736173651937255_5497543673646121414_n.jpg)
![432184677_736173715270582_3106074376071009294_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205199/432184677_736173715270582_3106074376071009294_n.jpg)
![432189598_736173981937222_2109145878577451799_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205200/432189598_736173981937222_2109145878577451799_n.jpg)
![432207347_736173178603969_9113822459411853876_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205201/432207347_736173178603969_9113822459411853876_n.jpg)
![432218448_736173865270567_4123202370185224169_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/205202/432218448_736173865270567_4123202370185224169_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
Про запобігання низових пожеж!
18/07/2024
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ВІД ДСНС
17/07/2024
Врятована косуля
Усі новини