23.03.2024 14:50
Зональні змагання «Козацький гарт» серед команд І, ІІ, ІІІ групи
![65fed05e15894__434178757_733590158957354_7257926266447805415_n.jpg 65fed05e15894__434178757_733590158957354_7257926266447805415_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206941/65fed05e15894__434178757_733590158957354_7257926266447805415_n.jpg)
21 березня 2024 року Роздільнянський міський ліцей №1 гостинно приймав учасників змагань «Козацький гарт». До ліцею завітали чотири команди з різних закладів освіти області.
⠀
Зональні змагання «Козацького гарту» пройшли в атмосфері напруженої боротьби та спортивного ентузіазму. Учасники продемонстрували свою витримку, силу та командний дух на кожному етапі змагань.
⠀
Під час змагань третє місце було здобуто командою Вигодянської громади, друге місце отримала команда Березівської громади. А найвищу нагороду – перше місце, поділили між собою Роздільнянська та Дачненська громади.
⠀
Захід продемонстрував вміння учасників працювати у команді, підкреслив важливість спорту у житті молоді, підтримки здорового способу життя, та виховання патріотизму серед школярів.
Громада у соцмережах:
![433611315_733588785624158_5780243878682162317_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206942/433611315_733588785624158_5780243878682162317_n.jpg)
![433678670_733590038957366_6600934555652663799_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206943/433678670_733590038957366_6600934555652663799_n.jpg)
![433772663_733589365624100_5104068844354907904_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206944/433772663_733589365624100_5104068844354907904_n.jpg)
![434056711_733589058957464_4049562326179097916_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206945/434056711_733589058957464_4049562326179097916_n.jpg)
![434129405_733589092290794_7351833276894751293_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206946/434129405_733589092290794_7351833276894751293_n.jpg)
![434130522_733588952290808_9046477580030163740_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206947/434130522_733588952290808_9046477580030163740_n.jpg)
![434145824_733589935624043_7276659796576605588_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206948/434145824_733589935624043_7276659796576605588_n.jpg)
![434159890_733588705624166_6100255578740856504_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206949/434159890_733588705624166_6100255578740856504_n.jpg)
![434165938_733588745624162_7990521271470236357_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/206950/434165938_733588745624162_7990521271470236357_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Засідання виконкому
Усі новини