25.03.2024 11:06
Новий робочий тиждень розпочався з апаратної наради
![66013f226c2dd__photo_2024-03-25_11-08-03.jpg 66013f226c2dd__photo_2024-03-25_11-08-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/207340/66013f226c2dd__photo_2024-03-25_11-08-03.jpg)
25 березня 2024 року в залі засідань Роздільнянської міської ради очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду. На нараді були присутні секретар міської ради, керуючий справами, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Роздільнянської міської ради.
⠀
Головними питаннями, які обговорювались під час проведення апаратної наради, були: питання захисту прав дітей, соціально-економічного розвитку, стан мобілізаційної роботи в громаді, готовність укриттів для використання за призначенням, роботи пунктів незламності та розширення партнерських зв’язків.
⠀
Під час засідання було підсумовано роботу минулого тижня, перевірено керівництвом громади виконання наданих доручень, окреслено поточні питання.
⠀
Завдання отримані, робота триває.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини