29.03.2024 12:22
Від Одеси до Роздільної, шлях до економічного зростання
![6606968d297e0__photo_2024-03-28_16-41-14.jpg 6606968d297e0__photo_2024-03-28_16-41-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209593/6606968d297e0__photo_2024-03-28_16-41-14.jpg)
28 березня 2024 року з робочим візитом до Роздільнянської міської ради завітали представники Одеської обласної державної (військової) адміністрації.
⠀
До складу робочої групи входили: заступник директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Юлія Кисилиця, заступник начальника управління – начальник відділу з питань використання земель та водних об'єктів управління земельних відносин Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Наталія Смертенюк та помічник заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Гофман. За дорученням Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка участь у нараді брали: перша заступниця міського голови Ольга Босюк, начальниця відділу інвестицій Ірина Берестовська.
⠀
Метою візиту робочої групи було обговорення актуальних проблем економічного розвитку громади, залучення потенційних інвесторів для створення сприятливого інвестиційного клімату та перспективи впровадження єдиного цифрового продукту «Спільнота» на території області.
⠀
Візит був продуктивним і дозволив учасникам обговорити актуальні проблеми розвитку громади та намітити шляхи їх вирішення.
Це важливий крок на шляху до подальшого процвітання та успішного розвитку нашої громади.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-03-28_16-41-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209594/photo_2024-03-28_16-41-06.jpg)
![photo_2024-03-28_16-41-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209595/photo_2024-03-28_16-41-16.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, було відзначено кращих фахівців Одещини
18/07/2024
Засідання виконкому
Усі новини