29.03.2024 15:03
Герої не вмирають – у вічність птахом відлітають…
![6606bd1cb6c4d__433865638_737134238602946_3482142561579839225_n.jpg 6606bd1cb6c4d__433865638_737134238602946_3482142561579839225_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209763/6606bd1cb6c4d__433865638_737134238602946_3482142561579839225_n.jpg)
28 березня 2024 року Роздільнянська громада у жалобі спільнота об’єдналась, щоб провести в останню путь нашого героя – Олексія Григор’єва, який відважно та мужньо стояв на захисті нашої держави.
У цей день ми вшановували пам'ять про нашого захисника – Олексія, його нескорена відвага та безкорислива самопожертва на полі бою залишаться в серцях кожного з нас назавжди.
Кожна деталь останньої подорожі – стяги, увінчана квітами дорога, державна символіка, численні згорьовані мешканці, побратими, як символ нашої поваги та вдячності.
Церемонія прощання біля палацу культури віддзеркалила глибину нашої втрати. Поховали військовослужбовця в місті Роздільна на Успенському кладовищі з усіма військовими почестями.
У цей момент скорботи висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Олексія.
Нехай земля буде пухом, а душа Олексія знайде вічний спокій.
Вічна пам'ять та слава тобі – сину України!
Більше фото на фейсбук-сторінці громади.
Громада у соцмережах:
![431579409_737137178602652_382953538379147882_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209764/431579409_737137178602652_382953538379147882_n.jpg)
![433868724_737135368602833_4680121428940301532_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209765/433868724_737135368602833_4680121428940301532_n.jpg)
![433882586_737136501936053_8742016598703973640_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209766/433882586_737136501936053_8742016598703973640_n.jpg)
![433916753_737137215269315_1552903974637037730_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209767/433916753_737137215269315_1552903974637037730_n.jpg)
![433974109_737136605269376_3923394403734214810_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209768/433974109_737136605269376_3923394403734214810_n.jpg)
![434039582_737136215269415_687386005769785424_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209769/434039582_737136215269415_687386005769785424_n.jpg)
![434076702_737133711936332_4933168367219813883_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209770/434076702_737133711936332_4933168367219813883_n.jpg)
![434412205_737137228602647_4046861900830593670_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209771/434412205_737137228602647_4046861900830593670_n.jpg)
![434458213_737135681936135_2837502535910059434_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/209772/434458213_737135681936135_2837502535910059434_n.jpg)