01.04.2024 14:59
Шлях шкіл до соціальної згуртованості
![660aa2230d585__434716282_738982001751503_1643085624558345039_n.jpg 660aa2230d585__434716282_738982001751503_1643085624558345039_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210329/660aa2230d585__434716282_738982001751503_1643085624558345039_n.jpg)
Освітні заклади – це серця містечок та сіл. Тому саме на базі шкіл Фонд Terre des hommes - Україна (Tdh) допомагає українцям розвивати соціальну згуртованість.
⠀
У міських ліцеях №1 та №4 Роздільнянської міської ради Tdh реалізовує проєкт «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості». Ініціатива фінансується урядом Німеччини і здійснюється GIZ Ukraine в рамках «Спеціальної програми підтримки України EU4ResilientRegions».
⠀
Перший етап проєкту – створення просторів, дружніх до дитини. Мета – створити місце, де дитина буде почувати себе в безпеці та матиме можливість отримати психосоціальну підтримку.
⠀
15 лютого 2024 року Роздільнянська міська рада підписала з Terre des hommes - Україна Mеморандум про партнерство. А вже 29 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття просторів, «дружніх до дитини», у міських ліцеях.
⠀
Нові простори стануть не лише місцем для навчання, але й місцем для розвитку, творчості та дружби, що особливо важливо для формування гармонійної та щасливої особистості.
⠀
Дякуємо Terre des hommes – Україна та GIZ Ukraine за надійне партнерство та підтримку. Ця спільна робота згодом сприятиме зміцненню соціальних зв'язків у громаді.
Більше фото на фейсбук-сторінці громади.
Громада у соцмережах:
![434723368_738976931752010_284824146302788300_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210330/434723368_738976931752010_284824146302788300_n.jpg)
![434729705_738981081751595_2202040963981062152_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210331/434729705_738981081751595_2202040963981062152_n.jpg)
![434735837_738982841751419_5659347821331155781_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210332/434735837_738982841751419_5659347821331155781_n.jpg)
![434739616_738983741751329_5639549978296901785_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210333/434739616_738983741751329_5639549978296901785_n.jpg)
![434741858_738982251751478_1010503760794860839_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210334/434741858_738982251751478_1010503760794860839_n.jpg)
![434743139_738983945084642_1475514238275569678_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210335/434743139_738983945084642_1475514238275569678_n.jpg)
![434744198_738983808417989_385245425858312111_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210336/434744198_738983808417989_385245425858312111_n.jpg)
![434751233_738979545085082_1940930606091409219_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210337/434751233_738979545085082_1940930606091409219_n.jpg)
![434757326_738981231751580_4855010015676601200_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/210338/434757326_738981231751580_4855010015676601200_n.jpg)