02.04.2024 10:48
Допомога Благодійного фонду у Роздільнянській громаді
![660bb8c4bfc16__photo_2024-04-02_10-38-04-(2).jpg 660bb8c4bfc16__photo_2024-04-02_10-38-04-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/211717/660bb8c4bfc16__photo_2024-04-02_10-38-04-(2).jpg)
Представники благодійної організації «Благодійний Фонд Вітри Змін» здійснили візит до Роздільнянськоі громади 22 березня 2024 року.
⠀
У рамках свого проєкту, за рекомендаціями служби у справах дітей Роздільнянської міської ради, вони надали підтримку родинам з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також дитячим будинкам сімейного типу.
⠀
Всього у Роздільнянській громаді таку допомогу отримали 3 дитячі будинки сімейного типу та 1 родина, яка перебуває у складних життєвих обставинах і знаходиться на обліку у службі у справах дітей Роздільнянської міської ради.
⠀
Ми щиро вдячні Благодійній організації за їхню небайдужість та підтримку жителів нашої громади.
Громада у соцмережах: