04.04.2024 09:36
«А ПАМ'ЯТЬ – ЖИВА». В РОЗДІЛЬНІЙ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА
![660e4aef82b5f__434632863_740617418254628_2296067088966662363_n.jpg 660e4aef82b5f__434632863_740617418254628_2296067088966662363_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212840/660e4aef82b5f__434632863_740617418254628_2296067088966662363_n.jpg)
4 квітня 2024 року в центрі міста відбулися урочисті заходи до 80-ї річниці визволення Роздільної від нацистських загарбників. Участь в яких брали Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько, начальник Роздільнянського РТЦК та СП, майор Олександр Бірюк, представники Роздільнянського РВП ГУ НП, місцевої і районної влади та громадськості.
⠀
Відбулось покладання квітів до меморіалів загиблим у роки Другої світової війни по вулиці Європейська, а потім пам'ять про загиблих вшанували на Алеї Слави.
⠀
І нині наша Батьківщина переживає скрутні часи, країна у війні, ми вдячні нашим захисникам Другої світової війни, вдячні захисникам сьогодення, завдяки їм є Україна.
Громада у соцмережах:
![434583280_740617468254623_2679173372222891330_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212841/434583280_740617468254623_2679173372222891330_n.jpg)
![434587046_740617211587982_2119675308016427635_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212842/434587046_740617211587982_2119675308016427635_n.jpg)
![434591501_740617864921250_3701565295572183185_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212843/434591501_740617864921250_3701565295572183185_n.jpg)
![434592588_740616984921338_8488992092624746346_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212844/434592588_740616984921338_8488992092624746346_n.jpg)
![434601944_740617358254634_953969215744907801_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212845/434601944_740617358254634_953969215744907801_n.jpg)
![434607384_740617504921286_2277328647333126642_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212846/434607384_740617504921286_2277328647333126642_n.jpg)
![434746786_740617368254633_2332242382492987698_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212847/434746786_740617368254633_2332242382492987698_n.jpg)
![434771327_740618181587885_780663260820402047_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212848/434771327_740618181587885_780663260820402047_n.jpg)
![435375854_740617314921305_4015262949997224629_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/212849/435375854_740617314921305_4015262949997224629_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
Про запобігання низових пожеж!
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Засідання виконкому
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини