04.04.2024 16:44
Нарада
![660eaf175c67b__434579654_740789101570793_5636803404408446132_n.jpg 660eaf175c67b__434579654_740789101570793_5636803404408446132_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/213312/660eaf175c67b__434579654_740789101570793_5636803404408446132_n.jpg)
3 квітня 2024 року в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Сергія Крилова відбулася нарада щодо визначення та врегулювання переліку надання платних послуг закладами громади, зокрема дитячо-юнацькою спортивною школою та центром творчості та учнівської молоді Роздільнянської громади.
⠀
На нараді обговорювалися наступні питання: визначення переліку послуг, які можуть надаватися за плату закладами громади, формування тарифів, встановлення механізмів контролю за якістю наданих послуг та забезпечення відкритості та прозорості у відносинах між закладами та клієнтами.
⠀
Нарада була проведена з метою з'ясування потреб споживачів, встановлення чітких правил та умов надання платних послуг з дотриманням норм законодавства та доступності для всіх мешканців громади.
Громада у соцмережах:
![434601884_740789128237457_7877558283858203412_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/213348/434601884_740789128237457_7877558283858203412_n.jpg)
![435573727_740789111570792_270220374650290631_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/213349/435573727_740789111570792_270220374650290631_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини